Щопонеділка з 20.30 проходить ШВИДКИЙ Гонзалес - унікальний формат гонок в режимі кваліфікації. Переможець гонки отримує приз і звання Гонзалеса тижні.

Щовівторка з 20.30 проходить ЛАЙТ ЛІГА - гонка для новачків. Це кращий спосіб почати гоночну кар'єру, навчитися правильно оборонятися і ефективно обганяти.

Щосереди з 20.30 проходить ЛІГА ЧЕМПІОНІВ - гонка для найшвидших і досвідчених пілотів-любителів.

Інформацію про решту гонках читайте в новинах і анонсах на головною .

Архів минулих змагань

Марафони

Марафони - командні гонки в режимі нон-стоп. Кожна команда отримує в розпорядження 1 карт. Пілоти команди їдуть по черзі, по ходу гонки заїжджаючи на піт стоп і змінюючи пілота і карт. Протягом гонки команда повинна зробити мінімально необхідну кількість піт стопів, а кожен пілот команди повинен провести на трасі мінімально необхідне за регламентом час. Перемагає команда, що проїхала найбільшу кількість кіл за час гонки.

Найбільші марафони на «Спрага Швидкості» (в хронологічному порядку):

  1. Гонка «700 кіл ЖС» , 19.09.2015 - гонка протяжністю більше 8 годин. 2 або 3 людини в команді.
  2. Чемпіонат «Шибайголови 2014» - 5 етапів по 4 години і фінальна 6-годинна гонка. 2 людини в команді. Переможці відчайдухів - команда «Ну, Постривай!» в складі Ігоря Горошко і Івана Вінтоніва - виграли поїздку до Єгипту.
  3. Супермарафон «Чортова дюжина 2013» - гонка протяжністю 13 годин. Від 4 до 6 пілотів в команді. Це найдовша гонка в форматі марафонів, проведена в Україні (станом на 2016 г.). Гонка повністю виправдала свою назву, ставши не тільки найдовшою, а й самої мокрою гонкою в нашій історії. Всі 13 годин, не перестаючи, то посилюючись, то слабшаючи, лив дощ.
  4. Чемпіонат «36 годин ЖС» , 2012 року - 4 етапи по 6 годин і фінальна 12-годинна гонка. Від 4 до 6 осіб в команді. Переможці цього чемпіонату - команда City.com в складі Олега Бахмацького, Олега Кравця, Левана Хопер і Гени Токаренко - у впертій і драматичній боротьбі виграла поїздку на Гран Прі Формули 1 в Абу-Дабі.
  5. Гонка «6 годин ЖС» , 09.09.2007 - наша перша масштабна гонка марафон-формату. 4 пілота в команді. Впевнену перемогу здобула легендарна команда Dream Team у складі Макса Ширяєва, Ігоря Яценко, Сергія Члечко і Юри Черепенчука.