Влад Шендрик перемагає на другому етапі TDC

21.06.2011

Другий етап TDC пройшов в більш гострій боротьбі, ніж перший. Переможця від другого місця відокремило всього одне очко і ним став Влад Шендрик. На подіум також піднялися Вова Чесноков і Денис Маніло. Вітаємо призерів!

Четвертим став Юра Іванов, після розбору польотів за допомогою «відео фіксації». Треба сказати, що на другому етапі TDC «відео фіксація» була широко затребувана, тому що напруження боротьби був дуже високий. П'яте місце у Вови Полупан, другий етап поспіль один з фаворитів не виправдовує покладених на нього сподівань. Шосте місце у переможця першого етапу Артема Соколан. Гена Токаренко всього лише на 0.5 очка відстав від лідера TDC, посівши сьоме місце. Навряд чи для Гени цей результат хороший, якщо врахувати той факт, що він був найшвидшим на етапі після Влада Шендрика. Першу десятку замкнули Запорожець Влад, Чухаленко Діма і Убийвовк Сергій.

В TDC дебютували команда BMW Клубу і Філенко Андрій, кращим з дебютантів став Саргсян Артем, який посів 14 місце.
Артем Соколан, незважаючи на посередній результат, зміг утримати лідерство в чемпіонаті, хоч і формально. Денис Маніло зрівнявся з ним за очками. Не далеко від них в заліку відстали Чесноков Вова і Токаренко Гена. Але це всього лише другий етап і до фіналу все може змінитися з ніг на голову. Ще не розкрив свій потенціал Вова Полупан. Голубченко Саша може поборотися за чемпіонство. І не забувайте про переможця Влада Шендрика, який пропустив перший етап і тільки тому зараз не в верхніх рядках загального заліку. Боротьба за поїздку в Бахрейн тільки починається.

Дякую всім гонщикам за участь, чекаємо вас на третьому етапі TDC:)
Третій етап TDC відбудеться 17 липня о 10:00, не пропустіть , якщо хочете поборотися за головний приз - поїздку на 24-годинну картингову гонку в Бахрейн. Пам'ятайте, що з 6 етапів в залік йдуть 4, пропуск двох етапів не зменшує ваші шанси поборотися за перемогу.