Red Bull Kart Fight 2015 - переможець визначений!

Red Bull Kart Fight 2015 - переможець визначений!
04.09.2015

29 серпня 16 найкращих пілотів з різних міст України зустрілися у всеукраїнському фіналі Red Bull Kart Fight в картинг-центрі «Жага Швидкості», щоб визначити переможця змагань, який представить нашу країну на світовому фіналі в Австрії. 

На вирішальну гонку, яку приймав картинг-центр «Жага швидкості», з'їхалося 16 гонщиків з Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпропетровська, щоб битися між собою в швидкості і спритності. 
Кращі пілоти країни показали на що вони здатні в фіналі Red Bull Kart Fight 2015. Найсильнішими суперниками київським пілотам (у яких була перевага домашньої траси) стали хлопці з Харкова. Один з них пройшов у фінальний заїзд і вів там гідну боротьбу, кілька разів прориваючись з останніх місць. Однак найшвидшим пілотом, вдало вибрали стратегію на фінальний заїзд, став Влад Шендрик, підтвердивши своє звання найшвидшого гонщика-аматора України. Влад впевнено йшов до перемоги і в півфіналі набрав найбільшу кількість очок, а в фіналі вже на середині дистанції став абсолютно недосяжним для конкурентів. І саме він відправиться на світовий фінал до Австрії, де побореться за титул абсолютного чемпіона Red Bull Kart Fight! 
 
 «Сьогодні картинг - це невід'ємна частина мого життя. Це і хобі, і робота і можливість саморозвитку та реалізації свого потенціалу. Зізнаюся, перемога в українському відборі Red Bull Kart Fight 2012 стала переломним моментом в моєму житті. Я повірив у себе, усвідомив, що можу більше, побачив, що картинг можт бути більшим, ніж просто захоплення. Так виникла ідея вчитися далі, а потім - вчити інших, ніж я сьогодні і займаюся. Зараз я практикуюся практично кожен день, поєднуючи хобі і роботу. Це прекрасно, займатися улюбленою справою », - ділиться Влад. 
 
З результатами гонки детальніше можна ознайомитися в таблиці.