Перемога Ass Racing Team в 13 марафоні Великі Гонки!

21.09.2020

Всім привіт!

Тринадцятий етап марафону «Великі Гонки» зібрав 10 команд. Всі 4 години гонки погода була по-осінньому ідеальної: +20, сухо і сонячно. Але п'ята конфігурація траси (спуск з моста і «пальма») дуже технічна і вимагала від гонщиків максимальної концентрації, найменша помилка приводила до серйозної втрати в часі кола. З 43 секунд за середнім темпом вийшло всього 4 пілота: Ткаченко, Лихошерст, Діма Якусік, Міфтахутдінов.

Ass Racing Team (Кирило Ткаченко, Денис Маніло) мало не втратили мотивацію в відсутності головних суперників, але зібралися і захопили лідерство з самого початку гонки, виграли поул позишн і практично не давали шансів нав'язати їм боротьбу. Кирило був найшвидшим і показав кращий круг в гонці. Вітаємо!

Несподівано для всіх команда Race Dogs в оновленому складі - Женя Закалюк, Діма Якусік, показали чемпіонський темп (у Діми третій темп в гонці) зі старту гонки, а ще кращі піти і кілька разів небезпечно наближалися до лідерів, але все ж не вистачило 19 секунд і хлопці другі.

Драматична боротьба за третю позицію розгорнулася на останніх хвилинах гонки між командами Buro_11 (Саша Якусік, Льоша Лихошерст) і Hurricane RTU (Ільяс Міфтахутдінов, Андрій Стоцький). За рішенням судді Ільяс отримує штраф і Buro_11 - треті, а Hurricane RTU - четверті. Олексій Лихошерст показав другий темп в гонці!

Віталій Шутка, як справжній джентльмен надав право їхати на «ракетах» Тані, що позначилося на його середньому темпі, Таня швидше Віталіка практично на півтори десятки!