Перемога Ass Racing Team у п’ятому етапі Великих Перегонів!

Перемога Ass Racing Team у п’ятому етапі Великих Перегонів!
29.06.21

П’ятий етап Великих Перегонів був спекотним не тільки через погодні умови, але й через запеклу боротьбу, одинадцять команд змагались за перемогу в суботу.

NFS ASS RT (Кирило Ткаченко, Ігор Лантушенко) заробили всього один штраф, показали стабільно швидкий темп і вибороли перемогу. Вітаємо!

У двох колах позаду фінішували NFS KOZAKS (Пікулін Павло, Андрій Стоцький) в оновленому складі. Хлопців спіткала невдача, заробили великий штраф та зламався карт, але показали відмінний темп як під час спеки, так і під час дощу, у підсумку друге місце.

NFS KYIV LEGENDS (Ольга Резанко, Олександр Шиленко) втратили одне коло на початку гонки через боротьбу, але це не завадило їм зібратися, надолужити втрачене та заїхати на подіум.

У тринадцяти секундах позаду Легенд фінішувала команда з Одеси — KartFreedom (Євгеній Паненко, Андрій Терещенко).

Яскрава боротьба до останніх кіл відбувалася між командами NFS STACK SYSTEMS (Євгеній Закалюк, Денис Сомок, Дмитро Хавіло) та NFS FORWARD&UP (Денис Маніло, Олексій Лихошерст). Олексій невдало атакував Олю та втратив п’яту позицію, чим скористався Дмитро.

7 — Х АЕ А — 12 (Олексій Нужний, Олексій Лисенко, Олександр Якусик)
8 — No Give Up (Антон Ждан-Пушкін, Іван Царегородцев)
9 — Grebi (Марія Сіріченко, Володимир Гаркін, Кирило Циганков)
10 — NFS Chaos RT (Олексій Чишкала, Володимир Вітюк)
11 — NFS HURMA (Олег Блонський, Вадим Щедрін)

Подіум Лайт заліку
Х АЕ А — 12 (Олексій Нужний, Олексій Лисенко, Олександр Якусик)
No Give Up (Антон Ждан-Пушкін, Іван Царегородцев)
Grebi (Марія Сіріченко, Володимир Гаркін, Кирило Циганков)

Дякуємо всім командам за неймовірну гонку, запрошуємо на наступний етап Великих Перегонів, що відбудеться 10 липня, збираємося о 9 ранку!