Гранд Фінал марафон-чемпіонату " Великі Гонки 2020»

04.11.20

Гранд Фінал марафон-чемпіонату "Великі Гонки 2020" зібрав 7 команд, погода дуже обрадувала деяких пілотів — всі 10 годин гонки йшов дощ.

Незважаючи на 2 поломки, команда NFS Kozaks (Павло Пікулін, Іван Вінтонів, Олег Бахмацький) виграла гонку. Наум і Паша показали другий і третій темп в гонці, кращі піт-стопи і стратегія привели команду до впевненої перемоги.

У колі від лідера фінішувала команда Hurricane RTU (Андрій Стоцький, Дмитро Якусик, Дмитро Хавіло). Андрій показав найкраще коло в гонці і першу половину гонки хлопці боролися за перемогу, але потім щось пішло не так.

Третю позицію посіла команда Ass Racing Team (Кирило Ткаченко, Денис Маніло, Ільяс Міфтахутдінов). На жаль, поломка і Вильоти з траси не дали можливість боротися за перемогу. Але Ільяс показав кращий темп в гонці-55.437!

Практично всю гонку NFS Kyiv Legends (Ольга Резанко, Олександр Шиленко, Олексій Лихошерст) і MST (Михайло Тищенко, Тетяна Фортуна, Віталій Шутка) боролися між собою за 4 позицію, але за годину до кінця гонки легенди знайшли свій темп і фінішували четвертими в 33 секундах від МЅТ.

Шостими фінішували Race Dogs (Євген Закалюк, Олександр Якусик, Іван Загорулько), хлопці показали найкращий час піт-стопу в гонці — 1:30:095!

Сьоме місце посіла безстрашна команда пілотів Лайт Ліги-HAOS (Олексій Чишкала, Володимир Вітюк, Олексій Маркін, Антон Хижняк). Хлопці помітно прискорилися протягом гонки, придбали дорогоцінний досвід, чекаємо від них нових результатів!

Вітаємо переможців, призерів та учасників!

Детальна статистика - The Great Race. Grand Final. 2020.