Третій етап FKO 2008

15.10.2008

Багато пілотів вже давно хотіли дощової гонки. І якщо літо в цьому році виявилося сухим, і жодної гонки не було проведено на повністю мокрій трасі, то з приходом осені дощі схаменулісь.

Третій етап ФКО виявився мокрим в повному розумінні цього слова. З одного боку, це відразу знімало питання з обгонами - і дійсно, обгонів було більше, ніж в двох попередніх етапах разом узятих. З іншого боку, мокра траса визначила фаворитів гонки, що не стратили і повністю використовували свою перевагу на мокрій трасі.

У півфіналах кращим був однозначно Ігор Яценко, який в кожному з 8 заїздів фінішував в трійці лідерів (!!!). Також по дощу більш, ніж впевнено себе почували Коля Бойко і Леван. Саме ця трійця і розіграла подіум у фіналі, причому, як і на другому етапі, все вирішилося при виборі картів на фінальний заїзд. Ігор не ризикнув взяти першу стартову позицію, побоюючись карта №12, який був явно слабший за інших в півфіналах. Зате Коля, пам'ятаючи свою нерішучість на минулому етапі, на цей раз ризикнув стартувати першим. Льовану нічого не залишалося як вибрати 3-ю стартову позицію. Так ця трійця і фінішувала, відірвавшись від інших фіналістів. Не те, щоб боротьби зовсім не було - перші кіл 5 Ігор активно пресингував Колю в боротьбі за перше місце, а решта 7 йому довелося захищатися від атак Левана. Проте, ніхто не допустив серйозну помилку, і другий етап поспіль на подіумі ті ж особи (правда в дзеркальному відображенні).

Решта учасників фіналу боролися за 4-е місце, і там обгони мали місце бути.Прогадав з вибором машини Вова Полупан поступово втрачав позиції і в підсумку фінішував 7-м. Натомість, Льоша Лапіга красиво прорвався на 4-е місце і провів другу частину заїзду в марних спробах наздогнати лідера трійку. 5-е місце зайняв Артем Соколан, 6-м став Гена Токаренко.

Окремо порадувала трійка Кравець-Медведєв-Ярчук, яка подарувала всім масу позитиву своїми розворотами і боротьбою між собою за 6-7 місце практично в кожному заїзді.

В загальному заліку чемпіонату двовладдя - Леван і Ігор Яценко набрали по 56 очок. Поруч з ними Серьога Члечко. З невеликим відставанням (цілком нівельована на двох залишених етапах) від лідируючої трійки йде щільна група з 8 пілотів - Ярчук, Кравець, Полупан, Токаренко, Соколан, Лапіга, Ковальчук, Іванов. Варто лідерам трохи оступитися, і боротьба за перемогу в чемпіонаті різко загостритися.

Тип файлу: xls FKO 08 - 3 етап.xls