Фінал відчайдухів: вовки з Ну, Постривай! таки обганяють всіх зайців

30.09.2014

У неділю 28 вересня відбувся фінальний етап відчайдухів головного чемпіонату 2014 року. У гонці взяла участь рекордна кількість команд - 12, причому 4 з них склали прибулі з Харкова і Одеси любителі картингу.

Незважаючи на велику кількість команд і в 1,5 рази більшу дистанцію, етап пройшов на високому рівні. Техніка гідно витримала випробування. Команди, в свою чергу, в цілому дуже коректно поводилися на трасі. При цьому впертій боротьбі за перемогу велася як в абсолютному, так і у лайт заліках.

Повністю програвши початкову частину гонки своїм принциповим конкурентам, команда Ну, Постривай! зуміла переломити хід здавалося б вже втраченої гонки. Програючи коло після першої години гонки, Ігор і Ваня скоротили відставання до 15 секунд до кінця другої години, а другу половину гонки провели настільки впевнено і злагоджено, що на фініші зуміли привезти найближчим суперникам більше 1 кола.
Найближчими суперниками цілком передбачувано стали Фініки. У цій боротьбі двох найшвидших і за великим рахунком рівних за силою команд хтось повинен був перемогти, а хтось стати другим. У цій гонці Олегу і Дімі трохи не вистачило - в першу чергу оперативності в обгоні кругових і відсутності вильотів внаслідок контактів з суперниками.

Третє місце в гонці, як власне і в чемпіонаті в цілому, зайняла команда чпок Тім на чолі зі своїм лідером Владом Шендрик.В середині фіналу навіть здавалося, що вони зможуть нав'язати лідерам боротьбу за перемогу, але у вирішальній частині гонки у них було пару невиразних відрізків з двома штрафами stop & go, що в результаті відкинуло їх назад і на останньому відрізку Владу довелося в очній боротьбі доводити своє право стояти на подіумі.

Наші вітання призерам етапу і переможцям Чемпіонату. Ну почекай! отримали 2 путівки на море в теплі краї, фініки дістався планшет від Lenovo. Друга частина призів, яка за умовами розігрувалася жеребом, дісталася M & M's (планшет) і MST-шникам - доля була прихильна до їм і відписала обидві розігруються путівки.

Крім боротьби за перемогу, у фінальній гонці відразу 7 команд змагалися і в Лайт заліку. Основними претендентами на цю номінацію стали київські Бандерівці і ББМ-и, а також Харківсько-одеський дует Форца Шуми. Саме останнім у впертій боротьбі вдалося-таки випередити суперників на 1 коло і взяти Лайт номінацію. Бандерівці стали другими, ББМ - третіми.

Щиро дякуємо всім учасникам як Фінального етапу, так і Чемпіонату в цілому. Вивчайте результати, обговорюйте на форумі! До нових зустрічей на трасі «Спраги Швидкості»!