Великі Перегони: 9-й етап

Великі Перегони: 9-й етап
29.08.2016

В останню суботу літа по 1-й прокатної конфігурації траси відбувся 9-й етап Великих перегонів. 
 
10 команд з Києва зібралося помірятися силами. Саме на цьому етапі був один з найбільш видовищних стартів Великих перегонів. 
 
Радує той факт, що кількість учасників поповнюється новачками. Так, в цей раз знову було 2 такі команди: Gopniki (Макаров Михайло і Пилипчук Василь) і Forza Team (Доценко Анатолій і Седнін Роман). 
 
Хороший і майже однаковий темп показали сьогодні 2 команди: Kozak i Razboiniki (Маніло Денис і Курош Гобаді) і Shum (Жарт Віталій і Голубченко Саша). Вони обидві відірвалися від інших суперників на круг і кожна з команд гідна була стати переможцем. Однак, стратегія Kozak i Razboiniki виявилася на 13 секунд краще. І вони стають переможцями 9-го етапу! При чому Денис Маніло на цьому етапі показав себе найшвидшим пілотом, як за кращим часом, так і за середнім за 2 заїзди. Команда Shum займає заслужену 2-позицію. 
 
Активна боротьба розгорнулася в кінці гонки за 3-е місце між чотирма командами: Winni (Бахмацький Олег і Півників Андрій), Fortune (Онащук Максим і Хлопонін Андрій) , Otryad SS (Стецик Сергій і Шендрик Влад) і командою важкоатлетів FNT (Несторенко Андрій і Плакидюк Віталій). У завзятою боротьбі за місце на подіумі команди боролися, захищалися, порушували, пропускали ... У підсумку, після запеклої боротьби команда Winni на 1 секунду випереджає команду Fortune і займає 3 позицію. При цьому, Андрій Півників в цьому етапі показує себе найстабільнішим пілотом! 
 
Окремою парою боролися і посіли 7 та 8 місця відповідно команди Levi-9 (Лабінський Микола і Трофименко Іван) і Chaikaschool (Горбоконь Андрій і Таволжан Віталій). 
 
Чекаємо всіх на першій осінніх перегонах 3 сентября!