5-ий етап Великих перегонів: нові перемоги

01.08.2016

9 команд зібралося в останню суботу липня, щоб поборотися за подіум. Була обрана одна з повільних трас - 10 реверс. Погода сприяла змагання - утворилася на час змагання тінь врятувала від спекотного сонця і допомогла показати максимальний результат.

В цей прекрасний суботній день вперше переможцем стала команда RocknRolla. Хлопці постаралися на славу: кращий час у кваліфікації + краще середній час в гонці + стабільність + стратегія + бонус за найважчого пілота цього етапу = гідна і чиста перемога. Наші вітання!

Друге місце на подіумі займає команда Mesnyki. Вони всього на 11 секунд відстали від переможців. Зате Топ-пілот Віталій Жарт вийшов на другу позицію загального особистого заліку!

Загін СС показали кращий коло в гонці. Крім того, це найкраща команда за середнім часу, а Влад найшвидший пілот цього етапу. Однак, цього не вистачило для перемоги. І команда впевнено займає третю сходинку подіуму.

Лідером особистого заліку залишається Паша Пикулин. Однак його команда Ognem Racing в цей раз зайняла тільки 5 позицію.

Зате яка боротьба розгорнулася в останні пів години гонки за 7 позицію! Chaykaschool і dbCAR до останнього боролися між собою і фінішували один за іншим 7-ми і 8-ми відповідно.

Ми чекаємо вас на наступному етапі, який відбудеться 6 серпня.