12-й етап Великих перегонів на Спрага Швидкості

12-й етап Великих перегонів на Спрага Швидкості
20.09.2016

У минулу суботу відбувся 12-й етап Великих перегонів на Спрага. Так як він проходив напередодні Кубка Міст, то участь в гонці взяло 4 приїжджі команди з Харкова та Одеси! 
 
Дуже сильним суперником виявилася команда з Одеси PaSiTeam (Паненко Євген і Терещенко Андрій). Вони впевнено їхали на друге місце в темпі трьох місцевих команд-лідерів, а на останньому відрізку, завдяки круговим, змогли наздогнати попереду йде команду Ognem Racing (Паша Пикулин і Несторенко Андрій), обігнати їх і відірватися на 7 секунд. Вітаємо одеситів з перемогою! 
 
Третю сходинку подіуму впевнено займає команда Fury (Діма Хавило і Ігор Горошко). 
 
Команда Козак і розбійники (Маніло Денис і Лантушенка Ігор ) Фінішували четвертими, на 3 секунди обігнавши найшвидшу команду за середнім часом Mesnyki (Вінтонів Іван і Бойко Микола). Однак, козаки трохи прорахувалися і переїхали максимальний час на останньому відрізку. Отримали штраф 5 секунд і перемістилися на 5 позицію, пропустивши месників вперед. 
 
Далі, 6-у позицію займає команда Winni (Бахмацький Олег і Таволжан Віталій) Нарешті Олег прислухався до решти командам, і перервав серію подіумів. 
 
Команда Shum (Жарт Віталій і Лабінський Микола) фінішувала 7. Проте, так само як і козаки, трохи переїхали максимальний час останнього відрізка і отримують штраф 5 секунд. Цього було достатньо для того, щоб опуститься на 8 місце пропустивши вперед команду Fortune (Онащук Максим і Хлопонін Андрій). 
 
Дев'яте місце займає команда Chaykaschool (Горбоконь Андрій і Члечко Сергій).
А три останніх місця відповідно розділили між собою команди наших гостей: 5-gt (Звягін Григорій і Коруз Вадим), Біда (Котляр Олексій і Єрофєєв Денис) і Etage (Назарчук Ігор і Конан Хаджі). 
Дякую всім, хто зібрався на цей етап! 
 
Ми чекаємо вас на наступному етапі в суботу 24 сентября!