11-й етап Великих перегонів - підсумки

11-й етап Великих перегонів - підсумки
13.09.2016

Відбувся 11-й етап Великих перегонів. 
 
Цього разу на гонку по 9-й конфігурації траси зібралося 11 команд. 
 
Дуже цікавим, видовищним і хвилюючим був старт гонки. 
 
Переможцем гонки, вже не вперше, стає команда Winni (Бахмацький Олег і Тищенко Миша). Вони стартували першими і разом з командою Shum (Жарт Віталій і Лисенскій Денис) відразу від'їхали від загальної масовки і вдвох боролися за лідерство. 
 
Найшвидшим за середнім часом в гонці виявилася команда Ognem Racing (Паша Пикулин І Андрій Півників). Паша в середньому за 2 відрізка показав кращий середній час серед всіх пілотів. Однак все вирішили нюанси. І команда Ognem Racing посіла друге місце. 
 
На третьому щаблі подіуму команда OldSchool (Голубченко Саша і Полупан Володя). Вони знову доводять, що спокійно можуть створити конкуренцію молоді. 
 
А ось Команда Mesnyki (Вінтонів Іван і Лантушенка Ігор) упустила можливість потрапити на подіум через порушення при останньому заїзді на піт-стоп ... Ваня після штрафу так старався наздогнати втрачений час, що вичавив з машини все, що міг і навіть більше. Він показав кращий круг і краще середній час на цьому відрізку серед всіх пілотів! Але цього не вистачило, і хлопці всього лише четверті. 
 
Відставши від переможців на 1 коло, 6-е місце займає команда RocknRolla (Антон і Сергій Ткаченко). 
На 2 кола від переможців відстали 2 команди: ChaykaSchool (Горбоконь Андрій і Члечко Сергій) і Levi 9 (Трофименко Іван і Лабінський Микола). За ними на 9 місці команда dbCAR (Лінник Володимир і Кравченко Євген). 
 
ForzaTeam (Седнін Роман і Доценко Анатолій) займають 10 місце, отримавши найбільший штраф за цю гонку - за перевищення ліміту часу. 
 
А ось команді з хорошим назвою Fortune (Онащук Максим і Хлопонін Андрій) сьогодні явно не щастило. Хлопці зневірилися і вирішили зійти завчасно. Хоча їхали вони дуже навіть добре сьогодні! 
 
Чекаємо вас на наступному етапі в суботу 17 сентября!