Корпоративна пропозиція

Картинг-центр «Жага Швидкості» має честь запропонувати захоплюючий вид активного корпоративного відпочинку - картинг для корпоративних клієнтів.

Послуга «Картинг для корпоративних клієнтів» - оригінальна і альтернативна традиційним видам корпоративного відпочинку. Дана послуга розроблена нами з метою підвищити ефективність та результативність Вашого бізнесу шляхом прямого впливу на основну рушійну силу організації - персонал.

Картинг - це молодий, динамічний і модний спосіб активного відпочинку. Ви маєте чудову можливість випробувати унікальні відчуття, наближені до тих, яких зазнає пілот Формули 1.

Картинг для корпоративних клієнтів на даний момент має чотири напрямки:

 1. Згуртуєте свій колектив.
 2. Дайте «бій» конкурентам.
 3. Дізнайтеся ближче Ваших партнерів.
 4. Ефектне проведення рекламної акції.

 

Згуртуєте свій колектив - організація корпоративних заходів по картингу серед співробітників Вашої організаціі.Основние мети даного напрямку:
зробити колектив групою однодумців, налагодити неформальне спілкування між колегами, «зарядити» енергією і творчими ідеями;
створити атмосферу причетності співробітників до компанії, зняти напругу в колективі;
«Стерти» грань начальник-підлеглий, дізнатися краще своїх підлеглих;
створити імідж організації, що піклується про своїх співробітників;
Даний напрямок буде особливо ефективним для компаній, фінансових організацій з великою кількістю персоналу, відділень в різних районах Києва, філій в інших містах.

Наші клієнти даного напрямку: Valmi, AEG, Bosch, Avon, Coca-Cola Bvg.

Зробіть свято Вашої компанії!

Дайте «бій» конкурентам - проведення аматорських чемпіонатів по картингу серед команд різних організацій або підрозділів однієї компанії.
Ваша компанія бажає ближче познайомитися з конкурентами? Вам притаманні здорові амбіції і Ви готові зустрітися "віч-на-віч» з вашими суперниками? Кращий спосіб - організувати чемпіонат з картингу серед команд різних компаній і визначити найсильнішого.

Компанії, які знають, що таке «справжній бій» на картах, - це «Еліт Декор», «Декор Центр - Oikos», «СВ Буд», СК «Інтер - Поліс».

Доведіть, що Ви - найкращі!

Дізнайтеся ближче Ваших партнерів - проведення чемпіонату з аматорського картингу між представниками Вашої компанії і фірмами-партнерами.
Ви дорожите своїми партнерами по бізнесу? Хочете зміцнити співпрацю, зробити взаємини більш ніж діловими і бажаєте досягти цього оригінально і ефектно? Ми пропонуємо Вам третій напрямок корпоративного картингу.

Якщо Ви маєте широку дилерську мережу, великих постачальників / покупців або просто фірми, з якими Ви маєте спільні інтереси, - це напрямок для Вас.

Яскраві і незабутні моменти для своїх бізнес-партнерів вже подарували компанії: Burda Ukraine, Eso Autоtechnics (чемпіонати для дилерів зі всієї України і країн ближнього зарубіжжя.

Побудуйте відносини більше, ніж просто ділові!

Ефектне проведення рекламної акції - презентація рекламованого товару і проведення аматорського змагання з картингу для представників мас-медіа і Ваших гостей.
Прикладом використання даного напрямку є ЗАТ «Оболонь», яка презентувала журналістам і своїм партнерам новий вид пива «Оболонь безалкогольне» і організувала чемпіонат з картингу для мас-медіа. Ще одним приклад - молодий автомобільний журнал Автодайджест, який організував безкоштовну гонку на картах для своїх читачів.

Проведіть дійсно ефектну рекламну акцію!

При проведенні закритого корпоративного заходу в розпорядженні замовника перебуває вся інфраструктура картинг-центру, а саме:

 • довга і широка траса;
 • найшвидші і динамічні карти в Києві (9 к.с., Sodikart);
 • електронний хронометраж AMB-130 з детальною роздруківкою статистики заїзду;
 • єдине в Україні велике гоночне табло з відображенням результатів заїзду в режимі on-line;
 • повна гоночна екіпірування;
 • затишне кафе.

Крім того, в розпорядженні відвідувачів є ще ряд послуг (роздягальня, комфортна оглядовий майданчик з тентами на випадок дощу).

За бажанням організації можливі такі додаткові послуги:

 • організація фуршету;
 • організація, проведення і суддівство чемпіонату з картингу;
 • медалі, кубки та призи переможцям;
 • виступ групи підтримки, музичних груп, DJ-я, проведення розважальних конкурсів та заходів;
 • феєрверки;
 • інформаційне висвітлення заходів на інтернет сайті картинг-центру, в пресі, на радіо.

 

Таким чином, послуга «Картинг для корпоративних клієнтів» - це комплекс, що включає в себе окремі складові, що дають можливість Вам самостійно визначити той «пакет», який максимально задовольняє Вашим побажанням.

Ціна за 1 годину - від 10 000 грн., В залежності від дня тижня і часу проведення заходу.

 

Можлива організація виїзних заходів на території замовника (необхідний майданчик з асфальтовим або іншим рівним покриттям).

Завжди будемо раді зустрічі з Вами.

З повагою,
Адміністрація Картинг-центру «Жага Швидкості».

Контактна інформація:

Картинг-центр «Жага швидкості»
Адреса: Київ, проспект Глушкова, 9 (Льодовий стадіон, навпроти іподрому)
Веб-сайт: www.karting.ua
e-mail: karting.com.ua@gmail.com

+38 (095) 102-02-35