Результати 13-го етапу Великих перегонів

27.09.2016

24 вересня на «Спрага Швидкості» відбувся 13-й етап Великих перегонів.

11 команд взяли участь в гонці по 3-й конфігурації траси в зворотну сторону. Цей етап показав, що всі команди практично рівні за силою. 9 з 11 команд фінішували в 1 колі!

Переможцем стала команда Ognem Racing (Паша Пикулин і Бойко Коля). Вони показали себе найшвидшими на треку за середнім часу і до того ж найбільш стабільними. Наші вітання!

Командв Winni (Бахмацький Олег і Лабінський Коля) трохи прорахувалися з часом, їм не вистачило 1 хвилини. Але, не дивлячись на штраф в 5 секунд, вони залишаються на 2 місці!

Під кінець гонки спекотна боротьба розгорнулася за третє місце між трьома командами. І поки команди Mesnyki (Наум і Горбоконь Андрій) і Fury (Хавило Діма і Онащук Максим) боролися і штовхалися між собою, третій ступінь подіуму дісталася команді RocknRolla (Ткаченко Антон і Тищенко Михайло).

Крім того, месники теж прорахувалися з мінімалкою за часом і завдяки штрафу опустилися на 1 позицію.

А ось команда Shum (Жарт Віталій і Шендрик Влад) могла б поборотися за перемогу, якби не прикра поломка в наприкінці гонки. Після чого Віталік уже не зміг боротися за подіум.

На останньому відрізку команда Fortuna (Хлопонін Андрій і Члечко Сергій) зробила не найкращий вибір карта і поступово з 7-ї позиції опустилася на 9, пропустивши при цьому команди Kozak i razboiniki (Маніло Денис і Полупан Володя) і OldSchool (Голубченко Саша і Лантушенка Ігор).

10 місце в гонці займає команда dbCAR (Лінник Володимир і Доценко Анатолій), відставши від лідерів на 2 кола. І останніми фінішувала команда Capitan Slow (Сінані Влад і Булавін Андрій), виправдавши свою назву

До кінця чемпіонату залишилося 2 гонки і фінал. Так що всім, хто ще хотів встигнути спробувати цей формат - пора поспішати!