Red Bull Kart Fight
04.05.2016

Red Bull Kart Fight - світовий чемпіонат з картингу, розрахований нема на професійних гонщиків, а на талановитих аматорів.

У 2015 році за перемогу змагалися картингісти з п'яти найбільших міст країни - Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпропетровська. Протягом декількох тижнів літа на трасах картинг-центрів проходили запеклі кваліфікаційні гонки за право взяти участь у регіональному, а потім всеукраїнському фіналі. Партнером Red Bull Kart Fight в Києві став КЦ «Жага Швидкості».

Red Bull Kart Fight ось уже 8 років поспіль проводиться у всьому світі і має небувалий успіх серед любителів автоспорту. Майстри швидкісної їзди зі Швейцарії, Австрії, Словаччини, Швеції, Туреччини, Англії, Італії та інших країн Європи неодноразово мірялися силами на кращих картинг-майданчиках та вулицях міст. В Україні змагання вперше пройшло в 2012 році. Переможцем всеукраїнського фіналу Red Bull Kart Fight став киянин Влад Шендрик. Він же представив нашу країну на міжнародному фіналі змагань в Італії.

За результатами кваліфікації в Києві було відібрано 50 учасників, в інших містах - по 36 претендентів. Вони отримали право участі в регіональному фіналі - гонці, яка визначає 18 кращих учасників.

29 серпня настав момент битися в швидкості і спритності. У вирішальних гонках, які приймав столичний картинг-центр «Жага швидкості», взяли участь 15 гонщиків з Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпропетровська. 16-е місце було зарезервовано за чинним володарем Український кубка Red Bull Kart Fight Владом Шендрик.

Найшвидші і досвідчені пілоти країни показали на що вони здатні в фіналі Red Bull Kart Fight 2015. Найшвидшим пілотом карту серед українських любителів знову став Влад Шендрик, знову підтвердивши своє звання найшвидшого гонщика-аматора України. Саме він відправиться до світового фіналу в Австрію, де побореться за титул абсолютного чемпіона Red Bull Kart Fight!

Влад впевнено йшов до перемоги і в півфіналі набрав найбільшу кількість очок, а в фіналі вже на середині дистанції став абсолютно недосяжним для конкурентів. Отже, місця в фіналі розподілилися таким чином:

«Сьогодні картинг - це невід'ємна частина мого життя. Це і хобі, і робота і можливість саморозвитку та реалізації свого потенціалу. Зізнаюся, перемога в українському відборі Red Bull Kart Fight 2012 стала переломним моментом в моєму житті. Я повірив у себе, усвідомив, що можу більше, побачив, що картинг можт бути більшим, ніж просто захоплення. Так виникла ідея вчитися далі, а потім - вчити інших, ніж я сьогодні і займаюся. Зараз я практикуюся практично кожен день, поєднуючи хобі і роботу. Це прекрасно, займатися улюбленою справою », - ділиться Влад.

Щож, в статусі двократного переможця Red Bull Kart Fight в Україні Влад Шендрик може ставити перед собою нові спортивні цілі. У наступному році він відправиться до Австрії на трасу Формули-1 Red Bull Ring, щоб показати клас в світовому фіналі і гідно предстваіть України.