Перший комерційний марафон - підсумки

11.10.2017

Підіб'ємо підсумки першого комерційного марафону

Не дивлячись на прогнози дощової гонки і багато інших нюансів цієї неділі зібралося 11 команд спробувати свої сили в 8-ми годинному марафоні.
 Кількість учасників в командах варііровать від 2 до 4 осіб. Так що дощ зіграв на руку тим, хто їхав удвох. По сухому треку це було б на багато важче.

Багато хлопців в марафонах такого плану брали участь вперше. Тренування в суботу і ранок неділі проходили по сухій трасі. Дощ почався буквально за кілька хвилин до старту і закінчився тільки перед фінішем! Але треба сказати, що всі учасники гідно впоралися з викликом погоди! Жодна команда не зійшла з дистанції, але шукала свої стратегії і намагалася використовувати всі переваги.

Яке видовище показали хлопці на старті в стилі ле-ман! Хтось програв поул, а хтось відіграв відразу кілька позицій, частина пілотів в першому ж повороті вилетіли на траву під табло, а 2 команди навіть отримали свій перший штраф за некоректне старт.

В Загалом весь день панувало відмінний настрій і від цієї гонки у всіх залишилося море позитивних емоцій!

Під номером 1 зареєструвалася команда одеситів Kart Freedоm (Терещенко Андрій і Загорулько Іван). Але підтвердити перший номер в Квал у хлопців не вийшло. Вони стартували з 7 позиції. Однак це не завадило Андрію швидко прорватися в лідери і з кожним колом їхати від суперників все далі і далі.Як показала вся подальша гонка Андрія сміливо можна назвати людиною дощу! Не дивлячись на деякі помилки і прорахунки хлопців, вони з легкістю виграли гонку з відривом в 3 кола від найближчого суперника і до того ж показали найкращу командну роботу в плані проведення піт-стопів. 6 піт-стопів з 11 випущені в 2.00! Це відмінний результат. Ми щиро вітаємо наших друзів з перемогою!

Не дивлячись на 11 номер в гонці і 9 стартову позицію, хлопці з Харкова 5-gt (Звягін Григорій і Бурим Сергій) фінішували другими в цей раз. Вони двічі помилилися з піт-стопами, отримали ще пару штрафів, заїхали на піт з заявеніем про поломку машини, але при цьому змінили ще і пілота, після чого не витримали 2-хвилинного ліміту по піт-стопу. Але в загальному дуже гідно провели гонку! Молодці!

Третю позицію на подіумі займає київська команда спортсменів Disel (Дулін Антон, Замула Ілля і Миронова Анастасія). Дуже гідний виступ під час дощу з дівчиною в складі команди. Хоча і тут не обійшлося без помилок на пітах і прорахунку часового ліміту по заміні машини. Добре, що організатори встигли зловити команду, а то були б штрафи ...

Далі команди розбилися на пари ...

З різницею в 9 секунд між собою і 6 колами відставання від лідера фінішують команди з Харкова Інші (Єрофєєв Денис, Котляр Олексій і Ярошенко Дмитро) і Fоssa RT (Круготоголов Павло, Козодой Олександр і Фалько Костянтин). Інші стартували з поула, але відразу програли кілька позицій. У обєм, хлопці виступили на одному рівні, обидві команди допустили кілька помилок і отримали штрафи за це.Вони обігнали наступну пару суперників на 2 кола і гідно зайняли 4 і 5 позицію в гонці!

А пара команд Мазай і зайці (Харків) і 9ка (Київ) фінішували ще щільніше - з різницею всього в 5 секунд. При цьому хочеться відзначити, що 9-ка - єдина команда в гонці, яка не отримала ні 1 штрафу !!! Законослухняні громадяни.

Команда Fast Team (Одеса) займає 8 місце, на 8 секунд випередивши київських хлопців з F1ua. Хоча за фактом фінішували вони навпаки. Але F1ua трохи помилилися в своїх підрахунках і не докаталися пілота на 4 мінуті. Штраф в 20 секунд позбавив їх місця.

Остання пара команд фінішувала з різницею в 43 секунди після нарахування штрафу харківській команді «Сила» за недосконалий обов'язковий піт-стоп. Так що команда з 2 чоловік Fast & sexy в складі хлопець-дівчина зайняли 10 позицію, а Сила відкотилася на 11.

Скільки радості спостерігалося у команд - призерів! Деякі команди відразу почали аналізувати свої помилки і будувати плани на следуюіе марафони.
Завершився день нагородженням усіх учасників, фуршетом і святковим салютом. Спасибі всім, хто не злякався погоди, формату або конкуренції! Нам було дуже приємно проводити цю гонку. А все пілоти безумовно отримали величезний досвід їзди в дощ!