Каталог трас

Ми раді представити вам справжню гоночну трасу, яка не має аналогів в Україні. При проектуванні траси були враховані особливості аматорського картингу, адаптовані швидкісні прямі і круті повороти, а також вжито необхідних заходів безпеки. Траса стала мініатюрною копією легендарних трас Формули 1. Так, по конфігурації (№1 і №2) траса являє собою «вісімку» і нагадує унікальну трасу в Сузуке. На нашій трасі ви зможете насолодитися зв'язкою видовищних поворотів, що пред'являють підвищені вимоги до майстерності пілотів, які, в свою чергу, нагадають вам схожу серію поворотів на «Трасі де Каталунья». Ваша душа «піде в п'яти» при проходженні унікального малазійського повороту, що представляє собою дві сходяться під гострим кутом прямі. Тут ви знайдете і знамениту шпильку Dunlop, відому вам по Гран-прі Європи, а також грізний фрагмент Хоккенхайма - високошвидкісний поворот Nordcurve.
Але, як і всякий легендарний автодром Формули 1, нова траса має свою «родзинку». Тільки тут ви зможете промчати по спеціально сконструйованому мосту і ... під ним, що, повірте, ще більше загострить ваші відчуття на межі.
А тепер цифри: 510 метрів гоночної траси. Швидкісні прямі до 80 метрів завдовжки і хвилюючі повороти шириною до 10 метрів, що дають можливість для активних дій в гонках. Траса динамічна і є справжньою перевіркою майстерності пілотів.

Конфігурації №1, №2 та №3 використовуються в прокаті.
Конфігурації №1 - №11 і їх реверсивні варіанти використовуються в гонках.