Показать сообщение отдельно
Старый 12.05.2013, 05:15   #1
Андрей_Омельченко
Пользователь
 
Регистрация: 18.04.2011
Сообщений: 37
По умолчанию Акція громадської непокори. Я хочу хороші дороги.

Шановні учасники форуму.
Звертаюсь до вас с проханням приєднатись до загальної акції громадської непокори.
В першу чергу я звертаюсь до автомобілістів м. Києва.
Мабуть кожен з вас в більшості щодня їздить дорогами м. Києва. Впевнений, що вам так само як і мені набридло, відчувати кожну яму та вибоїну на дорогах міста Києва. Я так само як і ви оплачуємо акциз при купівлі палива, акциз при купівлі шин та мито при купівлі автомобіля – усі ці мита та акцизи ідуть на покращення дорожнього покриття.
Останнім часом ідуть «ямкові роботи». Однак такі роботи я бачив ще за часів свого дитинства. А ми живемо у сучасному світі, в якому ями лопатою не латаються.
І мені це не подобається, я хочу пересуватись краще.
Тому звертаюсь до вас з проханням не бути байдужими та показати своє незадоволення не просто наклейками на авто, чи фото у соц. мережах ( можновладцям це байдуже так само як і народним обранцям), а дійсно свідомою громадською позицією.
Я не представник жодної політичної сили, я звичайний мешканець м. Києва та громадянин нашої держави. Мені просто набридло їздити та вбивати своє авто.
Якщо ви готові разом зі мною відстояти належне ставлення до себе – приєднуйтесь!!!

Я би хотів щоб від вашого клубу виступила ініціативна група на чолі з однією людиною (відповідальною на ваш розсуд, яка б могла оперативно працювати).

Дане повідомлення я розмістив на більшості тематичних форумах. Впевнений, ми зможемо з формувати активну групу.

Після цього ми узгодимо усі подальші дії.

Ми почнемо у визначеному порядку паралізувати роботи державних установ, а якщо це буде необхідним, ми паралізуємо увесь Київ. Аж до того моменту, допоки не отримаємо належне ставлення до себе. Впевнений, до нас за досить короткий час приєднаються не байдужі кияни, і ми зможемо показати приклад усій Україні, адже ми столиця України.

Чекаю ваших рішень, зв’язок зі мною через приватне повідомлення на форумі.

Для регіональних учасників – формуйтесь також у своїх регіонах, я вам передам контакти з інших форумів, для того щоб ви могли об’єднатись та підтримати киян, адже ми усі їздимо одними дорогами.

Для учасників, які пов’язані з юриспруденцію – зможете допомогти на добровільних засадах, ми будемо вдячні.

Жодних агітматеріалів політичних сил та лідерів не підтримую та не хочу бачити, тільки символіка автоклубу!!!!

Не будь байдужим до свого життя, адже історія починається саме з тебе!

P.S. Шановний модератор не будь байдужий, підтримай нас, не видаляй тему, а як захочеш зроби її важливою та швидкому розповсюдженню через приватні повідомлення. Я, та усі ми разом будемо вдячні тобі за це.

P.P.S. Для усіх бажаючих, послухайте Славка:
http://www.youtube.com/watch?v=qZ_o4usjlFY
Андрей_Омельченко вне форума   Ответить с цитированием