Великі Гонки 2018: гранд фінал

13.11.2018

3-го листопада, пройшов Гранд Фінал командного марафону Великі Гонки 2018. Це був завершальний 12-й етап. Трохи сумно розуміти, що сезон закінчений, і ми вже з нетерпінням очікуємо Великі Гонки 2019.

Ця гонка була дуже насичена, по закінченню всі пішли з подарунками. Так само від нашого спонсора, компанії Lotus, переможці індивідуального і командного заліку отримали цінні призи.

У фінальному, 6-годинному, етапі участь взяли 10 команд. А змагалися на конфігурації №11.

В одному колі фінішували 3 команди, і, вперше в цьому сезоні на 1-е місце подіуму піднялася команда, в складі якої було 3 учасники! Наші вітання усій команді-переможцю Гранд Фіналу, X racing team (Пикулин Павло, Міфтахутдінов Ільяс, Лантушенка Ігор)! Отримавши всього один штраф в 5 секунд від судді, все таки відірвалися від найближчих суперників на 8 секунд!

Другою фінішувала команда Mesnyki (Наум, Звягін Гриша). Так само на першому піт-стопі заробили штраф в 5 секунд, вже за ліміт. Випередили своїх суперників, команду MST на 5 секунд! Молодці!

На третю сходинку подіуму піднялися пілоти команди MST, Тищенко Миша і Півників Андрій. Стартували з 5 позиції, і не дивлячись на поломку, фінішували в трійці лідерів! Вітаємо!

За четверту позицію боролися Fortuna Racing і Kart Freedom. Так вийшло, що Fortuna єдина команда, яка не отримала жодного штрафу, і тим самим виграли позицію у Kart Freedom, з різницею в 3 секунди!

Далі в одному колі фінішували ще 3 команди.
6-я позиція NSJ, 7-я з відставанням в 4 секунди Kozak I razboiniki, і, відставши на 30 секунд від Козаков, команда Fossa.На 9-й позиції команда Simon F1 up. В одному колі з ними фінішувала команда Flash, але щось з математикою пішло не так, і команда заробила штраф в 50 секунд після фінішу за ліміт.

В індивідуальному заліку перше місце зайняв Денис Маніло, на другому місці - Іван Загорулько, на третьому Ткаченко Антон.

У командному заліку впевненими лідерами стали Mesnyki, другу позицію зайняли MST, і на третьому місці X racing team!
 Всіх учасників дякуємо за насичений і дуже цікавий сезон.